Csányi: Storck marad a kapitány akkor is, ha nem jutunk ki a vb-re

A 2018-as vb ősszel induló selejtezősorozatának eredményeitől függetlenül Bernd Storck marad a válogatott szövetségi kapitánya.
Dudás Gábor 2016. július 15., péntek 8:09
A 2018-as vb ősszel induló selejtezősorozatának eredményeitől függetlenül Bernd Storck marad a válogatott szövetségi kapitánya.
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 15., péntek 8:09

Ezt Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke jelentette ki a közmédiának adott exkluzív interjúban.

A teljes beszélgetést szombat este sugározza az M4 Sport, ebből közölt egy részletet csütörtök este az M1 aktuális csatorna híradója.

Az MLSZ elnöke kifejtette: a kapitány a saját stábjával, a saját taktikájával érte el a sikereket, ezért ő marad a szövetségi kapitány és a sportigazgató, bármilyen eredményt is érnek el az ősszel kezdődő vb-selejtezőkön.

A franciaországi Európa-bajnokságon nyolcaddöntős magyarok a vb-selejtezőkön a friss Eb-győztes Portugáliával, valamint Svájccal, Lettországgal, a Feröer-szigetekkel és Andorrával játszanak majd (MTI)

Átigazolások
Légiósok
Styles jövője
A nyári átigazolási időszak érdekes lehet Callum Styles számára.
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Tovább az összes átigazoláshoz