Bolgár-magyar: Idegenben jutottunk tovább, jöhet Izland - minden az Eb-pótselejtezőről itt!

A magyar válogatott október 8-án, csütörtökön este 20:45-től Bulgária vendégeként lép pályára Eb-pótselejtezőn. Győzelem esetén pedig a Puskás Arénában fogadjuk az Izland-Románia párharc továbbjutóját, és a második összecsapás győztese kijut a kontinensviadalra, amelynek egyik helyszíne Budapest lesz. A mieink számára rendkívül fontos mérkőzésre történő hangolódásból a csakfoci.hu is igyekszik kivenni a részét, folyamatosan frissülő cikkünkben mutatjuk a legfontosabb híreket a találkozó kapcsán!
Csakfoci Admin 2020. október 8., csütörtök 22:50
A magyar válogatott október 8-án, csütörtökön este 20:45-től Bulgária vendégeként lép pályára Eb-pótselejtezőn. Győzelem esetén pedig a Puskás Arénában fogadjuk az Izland-Románia párharc továbbjutóját, és a második összecsapás győztese kijut a kontinensviadalra, amelynek egyik helyszíne Budapest lesz. A mieink számára rendkívül fontos mérkőzésre történő hangolódásból a csakfoci.hu is igyekszik kivenni a részét, folyamatosan frissülő cikkünkben mutatjuk a legfontosabb híreket a találkozó kapcsán!
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 8., csütörtök 22:50
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz