Retrogól a javából: 1969. május 25-én, azaz napra pontosan 48 évvel ezelőtt a magyar válogatott mintegy 80 ezer szurkoló előtt verte 2-0-ra Csehszlovákiát a Népstadionban, vb-selejtezőn, a debütáló Dunai II Antal, illetve Albert Flórián góljával.
A kemény belemenésekkel és lökdösődésekkel is tarkított összecsapás bővebb összefoglalója látható az alábbiakban (3:30-tól, illetve 18:12-től a gólokkal), Szepesi György kommentálása mellett.
Ugyanebben az évben, decemberben aztán világbajnoki pótselejtezőt is játszottunk - már Marseille-ben - a csehszlovákokkal, aki 4-1-re nyertek. Ekkor hangzott el Szepesi legendássá lett "Jönnek a csehszlovákok, jönnek a csehszlovákok!" mondata...
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.