Az osztrák-magyar legjobbja: "Büszkék vagyunk a szurkolókra!"

Kleinheisler büszke az osztrákok legyőzésére.
Szerkesztő 2016. június 14., kedd 19:34
Kleinheisler büszke az osztrákok legyőzésére.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 14., kedd 19:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A mérkőzés legjobbjának választott Kleinheisler László értékelt az osztrákok elleni 2-0-ra megnyert meccset követően.

A csapat érdeme volt a győzelem, mindenki odatette magát, koncentráltan mentünk fel, nem kapkodtunk, megérdemeltük a győzelmet. Ez az első sajtótájékoztató, amin részt veszek, de remélem, még több ilyen lesz. Nagyon büszkék vagyunk, hogy ennyien eljöttek otthonról szurkolni, azoknak is köszönjük, akik otthon szurkoltak nekünk. Gera Zolit és Király Gabit tudnám kiemelni, akik idősebbek, ők is mindent megtettek, örülök, hogy ilyen csapattársaim vannak.

 
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz