Andorra csapatkapitánya elmondta, miért tudtak minket legyőzni a pénteki vb-selejtezőn.
Az andorrai csapatkapitány, Ildefons Lima beszélt a DIGI Sport – Sport 24 híradójának a találkozó utóéletéről.
- Sokan azt mondták, őrültek vagyunk, hogy egy nagy csapatot akarunk legyőzni. Megmutattuk, hogy képesek vagyunk rá. Büszkék vagyunk erre az eredményre, egész Andorra büszke rá. Tudtuk, hogy a magyaroknak jobb az erőnlétük és nagyobb technikai tudással rendelkeznek, ezért minden labdáért úgy harcoltunk, mintha az lett volna az utolsó. A titok a szívünkben rejlett. Ez segített hozzá ehhez a hatalmas csodához.
Átigazolások
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.