Az andorrai hős a magyarverésről: „Azt hitték, őrültek vagyunk”

Andorra csapatkapitánya elmondta, miért tudtak minket legyőzni a pénteki vb-selejtezőn.
Privacsek András 2017. június 13., kedd 14:57
Andorra csapatkapitánya elmondta, miért tudtak minket legyőzni a pénteki vb-selejtezőn.
Szerző: Privacsek András 2017. június 13., kedd 14:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az andorrai csapatkapitány, Ildefons Lima beszélt a DIGI Sport – Sport 24 híradójának a találkozó utóéletéről.

- Sokan azt mondták, őrültek vagyunk, hogy egy nagy csapatot akarunk legyőzni. Megmutattuk, hogy képesek vagyunk rá. Büszkék vagyunk erre az eredményre, egész Andorra büszke rá. Tudtuk, hogy a magyaroknak jobb az erőnlétük és nagyobb technikai tudással rendelkeznek, ezért minden labdáért úgy harcoltunk, mintha az lett volna az utolsó. A titok a szívünkben rejlett. Ez segített hozzá ehhez a hatalmas csodához.

Átigazolások
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Tovább az összes átigazoláshoz