A Liverpool figyelmébe ajánlották a magyar válogatott védőjét

Egy angol lap szerint beférne Jürgen Klopp csapatába.
admin 2016. június 21., kedd 16:55
Egy angol lap szerint beférne Jürgen Klopp csapatába.
Szerző: admin 2016. június 21., kedd 16:55

 

A magyar válogatott eddig szenzációsan szerepel az Európa-bajnokságon, a mieink két fordulót követően 4 ponttal vezetik az F-csoportot.

A nemzeti együttes sikerében a csapat védőjének, Kádár Tamásnak is elévülhetetlen szerepe van, a Lech Poznan labdarúgója remek teljesítményt nyújtott eddig a balhátvéd pozíciójában.

Minderre a nemzetközi sajtó is felfigyelt: az egyik brit portál, a soccersouls.com példának okáért odáig ment, hogy a török Ismail Koybasival és a lengyel Piotr Zielinskival egyetemben Kádár Tamást is a Liverpool menedzserének, Jürgen Kloppnak a figyelmébe ajánlotta.

A válogatott védője korábban a Newcastle együttesét erősítette, a Szarkák szurkolói pedig igencsak jó véleménnyel vannak róla. A hitc.com néhány kommentárt is idéz a drukkerek köréből, akik egy nagyon ravasz játékosnak titulálják a magyar védőt, és úgy vélik, hogy most már bőven beférne a Premier League-től búcsúzó angol gárda csapatába.

Átigazolások
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.
Tovább az összes átigazoláshoz