12 éve Torghelle duplájával vertük a németeket - videó

Két nap híján napra pontosan 12 éve győzte le egy felkészülési mérkőzés keretében a magyar válogatott 2-0-ra Németországot Kaiserslauternben. A mieink mindkét találatát a jelenleg az MTK-ban futballozó Torghelle Sándor szerezte. RetroGól. Ha nem láttad a sorozat eddigi részeit, itt bepótolhatod: az összes RETROGÓL ITT és ITT - kattints!
Szerkesztő 2016. június 4., szombat 11:22
Két nap híján napra pontosan 12 éve győzte le egy felkészülési mérkőzés keretében a magyar válogatott 2-0-ra Németországot Kaiserslauternben. A mieink mindkét találatát a jelenleg az MTK-ban futballozó Torghelle Sándor szerezte. RetroGól. Ha nem láttad a sorozat eddigi részeit, itt bepótolhatod: az összes RETROGÓL ITT és ITT - kattints!
Szerző: Szerkesztő 2016. június 4., szombat 11:22
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz