Az élvonalbeli csapatok közül az Újpest FC és a Puskás Akadémia FC után a Diósgyőri VTK mérkőzése is elmarad a koronavírus-járvány miatt a Magyar Kupa országos főtáblájának első fordulójában.
A miskolciak az NB III-as Balassagyarmati VSE otthonában léptek volna pályára szombaton 15 órától, de a magyar szövetség délelőtt arról tájékoztatta őket, hogy a hazai csapat szinte összes játékosa karanténba került, így nem tudnak kiállni.
A mérkőzésnek egyelőre nincs új időpontja.
Az Iváncsa KSE-Újpest FC meccset október 7-én 14 órától, a Toponár SE-Puskás Akadémia FC találkozót pedig október 10-én 14 órától pótolják. (MTI)
Neked ajánljuk
Átigazolások

MTE
Védő Diósgyőrből
A 2008-as születésű Méhes Kristóf pályafutása során megfordult Kecskeméten és Diósgyőrben is, innen teszi át most a székhelyét Mosonmagyaróvárra.

ETO
2 profi
Csorba Dominik és Tollár Imre személyében két fiatal labdarúgó írt alá profi szerződést az ETO-nál.

Kazincbarcika
Könyves aláírt
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Könyves Norbert a Kazincbarcika csapatában futballozik a jövőben.