A MOL Magyar Kupa 6. fordulójának utolsó mérkőzését követően, múlt szombaton elkészült a 7. forduló párosítása, melynek az MLSZ Versenybizottsága ma véglegesítette a pontos menetrendjét.

A tavalyi és a tavalyelőtti kupagyőztes, a MOL Fehérvár és az Újpest FC mérkőzése is képernyőre kerül, előbbi Gárdonyba látogat, utóbbi a Dunaújváros otthonában lép pályára október 28-án, szerdán. Az előző kiírásban a Ferencvárost búcsúztató Békéscsaba október 29-én a DVTK-t látja vendégül, vagyis ismét tévés mérkőzésen ejthet ki egy élvonalbeli riválist, míg a Nyíregyháza az OTP Bank Ligában remek formába lendülő Paksot fogadja a kamerák előtt.

A Bicske és a Ferencváros mérkőzését november 14-én rendezik meg, ötödikként ezt a találkozót közvetíti az M4 Sport – írja az mlsz.hu.

Az M4 Sport az alábbi mérkőzéseket közvetíti élőben a MOL Magyar Kupa 7. fordulójából:

Október 28. szerda, 12:30: Gárdony-Fehérvár
Október 28. szerda, 16:00: Dunaújváros-Újpest
Október 29. csütörtök, 12:30: Nyíregyháza – Paks
Október 29. csütörtök, 16:00: Békéscsaba – DVTK
November 14. szombat, 14:45: Bicske – Ferencváros

A forduló további mérkőzéseinek kezdési időpontjai:

Október 21., szerda:

Budaörs–Aqvital Csákvár, 12.30

Október 28., szerda:

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő–MOL Fehérvár FC, 12.30
Csácsbozsok-Nemesapáti SE–Budapest Honvéd, 12.30
Lipót Pékség SE–ZTE FC, 12.30
Dabas-Gyón FC–Budafoki MTE, 12.30
Szentlőrinc–Puskás Akadémia FC, 12.30
Gyöngyösi AK-Mátra Beton–Mezőkövesd Zsóry FC, 12.30
Bátaszék SE–MTK Budapest, 12.30
III. Ker. TVE–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, 12.30
Zsámbéki SK–Tállya KSE, 12.30
Zalaszentgróti VFC–Tiszafüredi VSE, 12.30
Ceglédi VSE–FC Ajka, 12.30
Kiskunfélegyházi HTK–Dorogi FC, 12.30
Érdi VSE–Kolorcity Kazincbarcika FC, 12.30
Kabai Meteorit SE–Fémalk-Dunavarsány, 12.30
SBTC–PMFC, 12.30
Taksony SE–HR-Rent–Kozármisleny, 12.30
Tarpa SC–BTE Felsőzsolca, 12.30
BVSC-Zugló–DVSC, 12.30
Eger SE–Vasas FC, 12.30
FC Nagykanizsa–DEAC, 12.30
Monor–BFC Siófok, 12.30
CSO-KI Sport–Hódmezővásárhelyi FC, 12.30
Soroksár SC–WKW ETO FC Győr, 12.30
ASR Gázgyár–Kaposvári Rákóczi, 12.30
Kecskeméti TE–Kisvárda Master Good, 13.00
Szolnoki MÁV FC–Gyirmót FC Győr, 14.30
Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak–Szombathelyi Haladás, 16.00