Pénteken reggel kisorsolták a Magyar Kupa elődöntőinek párosításait. A címvédő Ferencváros az NB III-as Budafokkal, a Vasas a Mezőkövesddel találkozik.
A Magyar Kupa elődöntőjében a harmadosztályú, többek között a Videotont is elbúcsúztató, és több volt fradistával (Prukner, Csizmadia, Grúz, Pölöskey, Oláh) felálló NB III-as Budafok a címvédő Ferencvárossal találkozik, a másik ágon a Vasas hazai pályán kezd a Mezőkövesd ellen – derült ki az M4 Sport "Sportreggeli" c. műsorában, ahol Nyilasi Tibor sorsolta ki a párosításokat pénteken reggel.
A első mérkőzéseket április 26-án, a visszavágókat május 17-én rendezik.
Magyar Kupa, az elődöntők párosításai:
Ferencváros – Budafok
Vasas – Mezőkövesd
Átigazolások
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.
Soroksár
Jova a csapatban
Legutóbb a Vasast erősítette Jova Levente, aki most az NB II-es Soroksárhoz igazolt. A 34 éves kapus a Kozármisleny ellen már a kispadon ült.
DVSC
Csatár érkezhet
Szerződtethetik a január óta klub nélküli, 28 éves, kétszeres nigériai válogatott csatárt, Stephen Odeyt, aki az elmúlt éveket a dán Randersnél töltötte. (NSO)