Magyar Kupa: Nagyon közel került egy NB II-es csapat a negyeddöntőkhöz

A Békéscsaba kétgólos előnyt szerzett megye I-es ellenfelének otthonában, így nagyot lépett a továbbjutás felé.
Budai László 2018. február 20., kedd 15:50
Szerző: Budai László 2018. február 20., kedd 15:50

Hamar lerendezte az NB II-es Békéscsaba a megyei I. osztályban szereplő Nagykanizsa elleni MK-mérkőzés odavágóját. A vendégek már a hetedik percben 11-eshez jutotta, ezt Urbin értékesítette, majd nem sokkal később Szatmári és Gránicz is betalált, így bő fél óra után hárommal ment a Békéscsaba.

A második játékrészben egy 11-esből lőtt góllal Péntek szépített a hazaiaknál, de a lila-fehérek győzelme így is magabiztos maradt. Nagy meglepetés lenne, ha nem ők jutnának majd a negyeddöntőbe.

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés

Nagykanizsa-Békéscsaba 1-3 (Péntek 56., ill. Urbin 7. – 11-esből, Szatmári I. 26., Gránicz 32.)