Magyar Kupa: Huszonkét perc alatt két gól - ennyi is elég volt a Sényőnek az MTK legyőzéséhez

Hatalmas meglepetéssel ért véget a Sényő-MTK Magyar Kupa nyolcaddöntő visszavágó. A megyei I-es csapat szépen búcsúzott a sorozattól, hiszen odahaza nyert 2-0-ra.
Csakfoci Admin 2018. március 7., szerda 14:51
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 7., szerda 14:51

Szerdán kora délután játszották a Sényő-MTK Magyar Kupa nyolcaddöntő visszavágóját. A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei első osztályban szereplő együttes a 11. percben megszerezte a vezetést, Fodor tekert középre, és az érkező Marics közelről a kapuba fejelt. A 22. percben Lakatos szöglete után Fabu érkezett, és megszerezte a hazaiak második gólját. A 44. minutumban Kanta bombázott kapura, de a sényői kapus védeni tudott.

A második félidő 62. percében egy jobb oldali szabadrúgás után Haburcsák fejelt mellé, s így maradt a 2-0-s végeredmény.

Az MTK a mostani vereség ellenére 4-2-es összesítéssel továbbjutott a következő körbe, ahol az Újpesttel találkoznak. A mérkőzést március 13-án játsszák, a visszavágóra április 4-én kerül sor.

Sényő – MTK 2-0 (Marics 11., 22. Fabu) – továbbjutott az MTK, 4-2-s összesítéssel.

MTK: Fadgyas – Schrammel (Sziklási 85.), Schäfer, Gengeliczki, Jakab – Szuhodovszki (Bayer 74.), Kanta, Borbély, Takács – Tóth (Szerencsi 60.), Korozmán.

ETO FC Győr
Kuznyecov távozik
A klub azonnali hatállyal szerződést bontott vezetőedzőjével, akivel nyolc bajnokiból négyet megnyert, négyet elveszített a csapat.
Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.