MK-döntő: Ennyiért lehet megnézni a Puskásban a Fradi-Paks finálét

A Ferencváros és a Paksi FC május 11-én, 19.30-kor mérkőzik meg egymással a MOL Magyar Kupa döntőjében a Puskás Arénában. A döntőre szóló jegyek értékesítése április 29-én, pénteken 10 órakor indul.
Privacsek András 2022. április 27., szerda 18:17
A Ferencváros és a Paksi FC május 11-én, 19.30-kor mérkőzik meg egymással a MOL Magyar Kupa döntőjében a Puskás Arénában. A döntőre szóló jegyek értékesítése április 29-én, pénteken 10 órakor indul.
Szerző: Privacsek András 2022. április 27., szerda 18:17

A belépőket interneten a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, illetve a paksi szektorokba szóló jegyeket a Paksi FC jegypénztáraiban is meg lehet vásárolni nyitvatartási időben (fontos, hogy a mérkőzés előtt a stadionban a biztonsági szolgálat munkatársai megtagadják a belépést azoktól a szurkolóktól, akik nem a saját csapatuk szektorába próbálnak belépni) - írja az mlsz.hu.

A ferencvárosi szektorokba kizárólag Fradi-kártya megadásával lehet belépőket váltani, míg a paksi szektorokba történő vásárláskor személyes adatok megadása kötelező.

A mérkőzésre szóló jegyek elhelyezkedéstől függően 2500-6500 forintba kerülnek.

A klubokkal történt egyeztetés értelmében, amennyiben a rendelkezésre álló jegyek elfogynak, újabb szektorok válnak elérhetővé a klubok szurkolói számára.

Átigazolások
Fradi/Crystal Palace
Keane jelölt lehet
Robbie Keane lehet a Crystal Palace egyik fő jelöltje, ha a klubnál Oliver Glasner menesztése mellett döntenek - állítja a talkSPORT.
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.
Tovább az összes átigazoláshoz