A jelenleg is zajló MOL Vidi FC – Ferencváros (0-0) Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóján már a 7. percben megfogyatkoztak a vendégek: egy indítás után Dibusz Dénes jött ki a kapujából, majd a tizenhatoson kívül letaglózta az ellenfél szerb támadóját, Marko Scsepovicsot.

A meccs játékvezetője, Kassai Viktor nem habozott, azonnal felmutatta a zöld-fehérek játékosának a piros lapot, és a csapatkapitányi karszalagot viselő Leandrónak le kellett jönnie, hogy a helyére Holczer Ádám beállhasson.

Dibusz Dénes letaglózta Scepovicot

Emberhátrányban a Ferencvárosi Torna Club a MOL Vidi FC elleni kupameccsen!A kapujából kilépő Dibusz Dénes NFL-mérkőzésbe illő mozdulattal taglózta le Marko Scepovicot. A Vidi-támadó nem teszi zsebre, amit a ferencvárosi kapustól kapott, de a Dibusz sem a piros lapot!Élőben a kupanegyeddöntő visszavágója: http://bit.ly/2ViOhht.

Közzétette: M4Sport – 2019. április 3., szerda

Kövesd velünk a mérkőzést élőben:

MK-negyeddöntő: Továbbjutásra áll a Honvéd, nehéz helyzetben a Fradi – élő eredménykövetés