November végén folytatódnak a küzdelmek a Magyar Kupában.
Magyar Kupa, 8. forduló, a 16 közé jutásért:
november 29.
16:00 REAC (III.)-Mezőkövesd Zsóry FC
18:00 ETO FC Győr (III.)-Vasas
november 30.
12:00
Dorogi FC (II.)-MTK Budapest
Budafok (III.)-Videoton FC
Putnok (III.)-Diósgyőri VTK
Ménfőcsanak (megyei I.)-Budapest Honvéd
Érd (III.)-Swietelsky Haladás
Baktalórántháza (megyei I.)-Szolnoki MÁV FC (II.)
Szentlőrinc SE (III.)-Celldömölk SE (megyei I.)
FC Hatvan (III.)-Csákvár (II.)
Bicske (megyei I.)-Ceglédi VSE (II.)
Swietelsky-Soproni VSE (II.) - Kaposvári Rákóczi (III.)
Balmazújváros (II.)-ZTE FC (II.)
16:00
Kecskemét (megyei I.)-Gyirmót FC
17:00
Kozármisleny (II.)-Újpest FC
18:00
Puskás Akadémia (II.)-Ferencváros
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.