Megvan, ki vezeti a Fradi-Honvéd Magyar Kupameccset - bíróküldés

Kijelölték a Magyar Kupa 9. fordulójában esedékes párharcok játékvezetőit.
Mokány Lajos 2017. február 9., csütörtök 21:20
Kijelölték a Magyar Kupa 9. fordulójában esedékes párharcok játékvezetőit.
Szerző: Mokány Lajos 2017. február 9., csütörtök 21:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szombaton hat találkozóra kerül sor az MK-ban, kettőt jövő hét keddre halasztottak. Az MLSZ-ben elkészítették a bíróküldést a játéknapra.

14.00: ZTE – Újpest, vezeti: Bognár Tamás

14.00: Csákvár – Sopron, vezeti: Bogár Gergő

14.00: Érd – Budafok, vezeti: Molnár Attila

14.00: Mezőkövesd – Gyirmót, vezeti: Erdős József

14.00: Dorog – Vasas, vezeti: Gyarmati II Tibor

18.00: Ferencváros – Bp. Honvéd, vezeti: Iványi Zoltán

Cegléd – Diósgyőr (elhalasztva keddre), vezeti: Takács János

Szentlőrinc – Szolnok (elhalasztva keddre), vezeti: Szilasi Szabolcs

Szerinted ki a legesélyesebb a Magyar Kupára? Meglepődnél! 

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz