Hétfő este kiderült, melyik mérkőzés lesz hazánk legújabb stadionjának első tétmeccse.
Hétfő este a Budapest Honvéd a hivatalos oldalán jelentette be, hogy az MTK Budapest elleni Magyar Kupa-elődöntő visszavágóját
Magyarország legújabb és legimpozánsabb stadionjában, a Puskás Arénában rendezik május 26-án.
A kispestiek klubhonlapja kiemeli, hogy a kupaelődöntő lesz a nemzeti stadion első tétmeccse – korábban a felnőtt- és az U21-es válogatott játszott már felkészülési találkozót.
A Magyar Kupa elődöntőjének első felvonására 2020. május 23-án szombaton 20:05 órától kerül sor az Új Hidegkuti Nándor Stadionban, míg a visszavágót három nappal később, május 26-án kedden 21:00 órától rendezik.
Az elődöntő másik párosításán a Mezőkövesd Zsóry FC és a MOL Fehérvár FC találkozik egymással.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.