Fotó: www.paksifc.hu
A Magyar Kupa harmadik negyeddöntőjén, a Paks - Honvéd mérkőzésen a hazaiak dolgoztak ki több helyzetet, de gól nem született.
Az első lehetőség Batik révén a vendégek előtt adódott, de a kispesti védő a kapu mellé fejelt. Ezt követően a Paks volt veszélyesebb. A 12. percben Bor 30 méteres szabadrúgását fogta vetődve Tujvel. A 25. percben Haraszti szöglete után Batik tisztázott fejjel Hahn elől.
A második félidő elején Kecskés próbálkozott távolról, de nem talált kaput. Nem sokkal később Hahn csúsztatását Szabó fejelte kicsivel mellé. A 71. percben egy szép támadás végén Kecskés passzolt Könyveshez, aki közelről lőtt, Tujvel azonban nagyot védett. Nem született gól a folytatásban sem, a visszavágót egy hét múlva rendezik.
Korábban játszották:
Puskás Akadémia - Mezőkövesd 0-1
Dorog - MTK 0-1
20:00
ZTE - Fehérvár
Paksi FC - Honvéd 0-0
Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.