Fotó: www.honvedfc.hu

Koronavírus: A Honvéd következő meccsén sem ülhet Sannino a kispadon

Honlapunk információi szerint a Paks elleni Magyar Kupa-mérkőzésen is újra az NB III-as csapat trénere, Pisont István fog irányítani.
Nyikes Zoltán 2020. március 2., hétfő 19:50
Fotó: www.honvedfc.hu
Honlapunk információi szerint a Paks elleni Magyar Kupa-mérkőzésen is újra az NB III-as csapat trénere, Pisont István fog irányítani.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. március 2., hétfő 19:50

Mint ismert, a Budapest Honvéd legutóbb bajnokiján nem ülhetett le a kispadra Giuseppe Sannino vezetőedző és Alessandro Recenti asszisztensedző sem, miután kapcsolatba kerülhettek a koronavírus miatt lezárt területeken élő emberekkel.

Az olasz szakemberek semmiféle tünetet nem mutattak, orvosi ajánlásra azonban nem látogatják a csapat edzőközpontját azóta, hogy az olasz hatóságok óvintézkedéseket vezettek be, ezért nem voltak ott a DVTK 4-0-s győzelmével végződő szombati mérkőzésen sem, helyettük az NB III-as együttes vezetőedzőjeként dolgozó Pisont István ugrott be.

Honlapunk információja szerint a kispestiek szerdai, Paks elleni Magyar Kupa-találkozóján

sem ülhet még le a kispadra Sannino és Recenti sem, így a negyeddöntő első felvonásán is Pisont fog irányítani az oldalvonal mellől.

A csakfoci.hu úgy tudja, az olasz edzők továbbra is tünetmentesek és folyamatos orvosi megfigyelés alatt állnak Budapesten.

Átigazolások
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Tovább az összes átigazoláshoz