Kilőtték a kupában a Fradit kiejtő csatárt - videó

Kétszer is nagyot mentett a Kisvárda elleni, keddi Magyar Kupa-meccsen a Puskás Akadémia utánpótlás-válogatott védője, Spandler Csaba.
Dudás Gábor 2017. november 28., kedd 17:33
Kétszer is nagyot mentett a Kisvárda elleni, keddi Magyar Kupa-meccsen a Puskás Akadémia utánpótlás-válogatott védője, Spandler Csaba.
Szerző: Dudás Gábor 2017. november 28., kedd 17:33

A felcsúti bekk első közbeavatkozása ráadásul a hazaiak egyik legveszélyesebb játékosát, a Ferencváros ellen győztes gólt szerző Horváth Zoltánt is "ártalmatlanította".

Az M4 Sport felvétele az 1-0-s Puskás-sikerrel és vendég-továbbjutással véget ért mérkőzésről.

Átigazolások
Ferencváros
Újabb ajánlatot utasítottak el a középpályásért
Brazil sajtóhírek szerint a Ferencváros a Botafogo újabb ajánlatát utasította el Julio Romaóért.
ETO
Örmény kapust figyelnek
Több francia első- és másodosztályú klub mellett az NB I-ben szereplő ETO FC is érdeklődik a 29 éves örmény kapus, Henri Avagyan iránt, aki jelenleg a Pyunik Yerevan játékosa. (x.com/ETOFCGyorNews)
Újpest
Dárdai Pál
Mint arról korábban elsőként beszámoltunk, Dárdai Pál veszi át az Újpest FC szakmai irányítását. Úgy tudjuk, a klubhoz új edző is érkezhet hamarosan.
Tovább az összes átigazoláshoz