Élete legboldogabb napja a mai Kovács Dávidnak, a Budafok játékosának. A középpályás gólt rúgott a Fradi ellen a Magyar Kupa elődöntőjében, a lefújás után pedig életre szóló emlékkel lepte meg magát és kedvesét a stadionban.
„10 év alatt annyi kérdést tettünk fel egymásnak. Kivéve egyet: Maki, hozzám jössz feleségül?” - állt a budafoki stadion eredményjelzőjén a Budafok-FTC (2-4) MK-elődöntő után.
A lánykérést itt láthatod!
Átigazolások
Honvéd
Válogatott kapus érkezhet
A vb-t sérülés miatt kihagyó 30 éves bosnyák válogatott kapus, Osman Hadzikic a horvát Slaven Belupótól igazolhat a Kispest-Honvédhoz. (Nemzeti Sport)
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.