A két játékos a pályán is összekapott, az egyik közösségi oldalon jött a folytatás.
"Befejezetlen ügy, maradjatok velünk" - írta Instagram-oldalán a Honvéd légiósa, George Ikenne King, akinek Marko Djuricinnel volt afférja az FTC és a kispestiek szombati kupameccsén.
A két játékos a 2-1-s zöld-fehér sikerrel véget ért mérkőzés 53. percében csapott össze a pályán, Djuricin elesett, Ikenne-King viszont fölée hajolt, majd ujjával fenyegette meg, végül a Fradi csatára kapott sárgát.
Az esetről készült képpel üzent a nigériai légiós az osztrák támadónak.
Átigazolások
ETO FC
Afrikai tehetségek jöhetnek
Újabb guineai ígéretek érkezhetnek Győrbe: Mohamed Zayatte Sylla és Thierno Mamadou Diallo először próbajátékra jöhetnek, utána kaphatják meg első profi szerződésüket.
DVTK/ Puskás Akadémia
Colley váltott
A Puskás Akadémia kölcsönadta Lamine Colley-t a DVTK-nak.
ETO/Újpest
Benbouali pótolhatja Gradisart?
Sajtóhírek szerint az Al-Ahly érdeklődik az ETO FC támadója, Nadhir Benbouali iránt, ám úgy tudjuk, csak egy kiemelkedő ajánlat esetén távozhatna a győriek támadója.