Elmaradt 11-est mutogat a Magyar Kupából kiesett csapat - fotó

Szolnokon nem értik, miért maradt néma a játékvezető sípja a Mezőkövesd elleni kupameccsen.
Dudás Gábor 2017. április 6., csütörtök 7:14
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 6., csütörtök 7:14

A Szolnok-Mezőkövesd Magyar Kupa-negyeddöntő (3-4) 65. percében, még 2-1-s hazai vezetésnél (az első meccs ugye 1-3 lett) Berdó Péter és Szeles Tamás találkozott a kövesdi 16-oson belül, előbbi elesett, de Berke Balázs játékvezető ne ítélt büntetőt, sőt, a hazai támadó kapott sárga lapot műesés miatt.

Az NB II-es gárda Facebook-oldala kiemelten foglalkozott az esettel, fotókat is mutatva a szerintük szabálytalan mozzanatról

65. perc. A mérkőzés állása 2-1. Berke Balázs játékvezető sárga lapot adott Berdó Péternek... Az alapvonali játékvezető Solymosi Péter is ezt láthatta...

A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón is téma volt a jelenet, Berdó Pétert kérdezték a mozzanatról. A szolnoki játékos szerint a védő hozzáért, így 11-es járt volna az eset miatt, de a bíró másként látta. - A játékvezető egy előző esetnél már rámszólt, hogy ne dobáljam magam, úgy látta itt is, hogy szándékosan dobtam el magam. Úgy érzem, hogy fault volt - mondta a futballista.

A vendégek szakvezetője, Szivics Tomiszláv itt pikírten megjegyezte, hogy "ez 100 ezer lesz" - utalva arra, hogy őt megbüntették a héten, miután a játékvezető munkáját kritizálta

Magyar Kupa: Két edző történelmi sikerről, egy a nézőtéri beszólásokról beszélt - kattints!