Csercseszov szerint nem a döntő volt a Fradi legjobb meccse; Bognár: "Megpróbáltunk ívelgetni, valami kavarodást csinálni"

A Ferencváros 3-0-ra legyőzte a Paksot a Magyar Kupa döntőjében. A lefújás után így értékelt a két edző az M4 Sportnak.
Privacsek András 2022. május 11., szerda 22:15
Szerző: Privacsek András 2022. május 11., szerda 22:15

Sztanyiszlav Csercseszov (Ferencváros): - A legfontosabb, hogy a szurkolók örülnek. Profik vagyunk, fontos volt, hogy a bajnoki cím után a kupát is megnyerjük. Nem biztos, hogy szakmai szempontból is ez volt a legjobb mérkőzésünk, de nyertünk és ez a legfontosabb.

Bognár György (Paks): - A Fradi sokkal jobban játszott, többet kezdeményeztek, nem tudtuk ritmusban felvenni velük a harcot. A második félidőben megpróbáltunk ívelgetni, valami kavarodást csinálni a kapu előtt. Egy gólt bármikor lehet rúgni, benne volt, hogy egyet bekotorunk. Nem maradt más, mint gratulálni a Fradinak, magabiztosan megnyerte ezt a meccset, nekünk pedig bónusz volt a döntő.

MK-döntő: A Fradi nagyon simán verte a Paksot és a kupát is megnyerte a bajnokság után
A MOL Magyar Kupa döntőjében a Ferencváros 3-0-ra legyőzte a Paksot, így a bajnokság után újabb címet nyert.
Hangya Szilveszter
Menedzsere elárulta, hogy a 10-szeres válogatott Hangya Szilveszter szerződése lejár a nyáron és várhatóan távozik a Viditől. Van érdeklődés több NB I-es csapattól is, az élvonalban tervezi a folytatást. (nso.hu)