Magyar Kupa: Supka csapata Pruknerék legyőzésével tett óriási lépést az elődöntő felé

A Magyar Kupa mai első negyeddöntőjében az NB II-es Sopron 2-1-re nyert az NB III-as Budafok otthonában.
Privacsek András 2017. március 29., szerda 16:00
Szerző: Privacsek András 2017. március 29., szerda 16:00

A másodosztályú soproniak akarata érvényesült Budafokon az MK negyeddöntő első mérkőzésén. A vendégek már az első félidőben vezetéshez jutottak, majd a 78. percben kettőre növelték előnyüket, a 2-1-es végeredmény a 90. percben alakult ki.

A visszavágót április 5-én rendezik.

Budafok (NB III) - Sopron (NB II) 1-2 (Pölöskey 93., ill. Kapacina 29., Erdélyi 78.)

Részletes jegyzőkönyv ITT.

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.