Korábban már beszámoltunk arról, hogy az M4 Sport élőben közvetíti a ZTE-Diósgyőr Magyar Kupa-mérkőzést a 7. fordulóból, október 30-án, kedden este 20:00 óarkor. További élő közvetíétésekről egyelőre nincs hír.

A további Magyar Kupa-meccseket másnap, október 31-én, szerdán rendezik meg. A párosítások között hét NB I-es, valamint 17 NB II-es csapat szerepel: sorrendben a Haladás, a Fradi, a Honvéd, a Kisvárda, a MOL Vidi FC, az MTK és a DVSC 12:30 órakor lép pályára, illetve hasonló időpontban kezd a Vasas és a Nyíregyháza is.

Az MK 7. fordulójának összecsapásait az ETO FC Győr-Újpest találkozó zárja, amely 20:00 órakor kezdődik az ETO Parkban.

A továbbjutás egy találkozón dől el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik.

Magyar Kupa
7. forduló

Október 30., kedd
20.00 ZTE (NB II)-Diósgyőr (M4 Sport)

Október 31., szerda
12.00 III. kerületi TVE (NB III)-Gyirmót (NB II)
12.30 Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)-Haladás
12.30 Sárvár FC (NB III)-Ferencváros
12.30 Jászberényi FC (NB III) – Honvéd
12.30 Gyöngyösi AK (NB III) – Kisvárda
12.30 Vác FC (NB II) – Mol Vidi FC
12.30 Vecsési FC (Pest megye I.) – MTK Budapest
12.30 Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.) – Debrecen
12.30 Kazincbarcika (NB II) – Vasas (NB II)
12.30 Érdi VSE (NB III) – BSS Monor (NB II)
12.30 Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.) – FC Ajka (NB III)
12.30 FC Dabas (NB III) – Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.30 Budaörs (NB II) – Ceglédi VSE (NB II)
12.30 Sényő (NB III) – Makó FC (NB III)
12.30 Dabas-Gyón FC (Pest megye I.) – Pénzügyőr SE (NB III)
12.30 Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.) – Taksony SE (NB III)
12.30 Szekszárd UFC (NB III) – Budafoki MTE (NB II)
12.30 Iváncsa KSE (NB III) – Pápai Perutz FC (NB III)
12.30 Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.) – Szentlőrinc SE (NB III)
12.30 Balatonlelle SE (Somogy megye I.) – Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
12.30 Füzesgyarmati SK (NB III) – THSE-Szabadkikötő (NB III)
12.30 Tarr Andráshida SC (NB III) – Nyíregyháza (NB II)
12.30 Körmendi FC (Vas megye I.) – Soroksár (NB II)
12.30 Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.) – Siófok (NB II)
12.30 SZEOL SC (NB III) – Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00 Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.) – Sajóbábony VSE (NB III)
15.30 Ménfőcsanak ESK (NB III) – Mezőkövesd
17.00 Csákvár (NB II) – Paksi FC
17.00 Dunaújváros (NB III) – Puskás Akadémia
17.00 Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.) – Békéscsaba Előre (NB II)
20.00 ETO FC Győr (NB II) – Újpest

MK: Élőben adja az M4 Sport a Diósgyőr kupameccsét