A Magyar Kupában kedden és szerdán csapnak össze az együttesek. A találkozók közül az M4 Sport élőben közvetíti ZTE–DVTK (kedd, 20.00) és a Győr–Újpest (szerda, 20.00) mérkőzéseket. A csapatok sorsa egy mérkőzésen dől el – írja az mlsz.hu.

Az utolsó mérkőzés után az Újpest és az ETO korábbi futballistája, Szanyó Károly fogja sorsolni a továbbjutó 32 csapat párosításait az M4 Sport stúdiójában.

A 7. forduló teljes programja

Október 30., kedd
20.00: Zalaegerszegi TE FC (NB II)–Diósgyőri VTK (M4 Sport)

Október 31., szerda
12.00: III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
12.30: Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I.)–Szombathelyi Haladás
12.30: Sárvár FC (NB III)–Ferencváros
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda
12.30: Vecsési FC (Pest megyei I.)–MTK Budapest
12.30: Technoroll Teskánd KSE (Zala megyei I.)–Debreceni VSC
12.30: Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II)
12.30: Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II)
12.30: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–FC Ajka (NB III)
12.30: FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.30: Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II)
12.30: Sényő (NB III)–Makó FC (NB III)
12.30: Dabas-Gyón FC (Pest megyei I.)–Pénzügyőr SE (NB III)
12.30: Balassagyarmati VSE (Nógrád megyei I.)–Taksony SE (NB III)
12.30: Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
12.30: Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
12.30: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megyei I.)–Szentlőrinc SE (NB III)
12.30: Balatonlelle SE (Somogy megyei I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
12.30: Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
12.30: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megyei I.)–Sajóbábony VSE (NB III)
12.30: Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
12.30: Körmendi FC (Vas megyei I.)–Soroksár SC (NB II)
12.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megyei I.)–BFC Siófok (NB II)
12.30: SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.30: Ménfőcsanak ESK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
17.00: Csákvár (NB II)–Paksi FC
17.00: Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia FC
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megyei I.)–Békéscsaba Előre (NB II)
18.00: Vác FC (NB II)–Mol Vidi FC
18.00: Jászberényi FC (NB III)–Budapest Honvéd
20.00: ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC (M4 Sport)

MK: Élőben adja az M4 Sport a Diósgyőr kupameccsét