MK: A Nyíregyháza az első továbbjutó, már két NB III-as is a legjobb 64 között - eredmények

Elsőként az NB II-es Nyíregyháza jutott a legjobb 64 közé a Magyar Kupában, a nyírségieket a Pénzügyőr és az Iváncsa követte.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 22., szombat 15:26
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 22., szombat 15:26

Magyar Kupa, a legjobb 64 közé jutásért

Nyírbátor (NB III) - Nyíregyháza Spartacus (NB II) 0-3 (Bakos 52., Hornyák 66., Gulyás M. 91.)

"Jól kezdtük a mérkőzést és az első 15 percben gólokat szerezhettünk volna, de nem tettük meg és visszaesett a játékunk. A szünetben helyre kellett tenni dolgokat, mert néhány taktikai elemet nem a megbeszéltek szerint hajtottak végre a játékosok, és az egyéni teljesítményeken is javítani kellett. Ez fordulás után sikerült, vezetésünk megnyugtatta a csapatot ami további két találatban mutatkozott meg" - értékelt a Nyíregyháza honlapján Bozsik József vezetőedző.

Nagyatád (megyei 1.) - Pénzügyőr (NB III) 1-2 (Dekanics 24. ill. Varga-Sebestyén 25., Varga B. 75.)

Nagykanizsa (NB III) - Iváncsa (NB III) 0-1 (Bognár B. 88.)

MK: Csak két gólt lőtt megyeiben szereplő ellenfelének a Fradi, nyolcat vágott az MTK - eredmények
Szegeden jutott a legjobb 64 közé az NB I listavezetője, a Paks ötöt rúgott, magabiztosan nyert az Újpest is. Egyetlen NB II-es csapat, a Dorog esett ki.