MK: A Balmaz mindent megtett, de az Újpest döntőzik a Puskás Akadémiával

A Magyar Kupa második elődöntőjének visszavágóján a a Balmazújváros csak 0-0-s döntetlent ért el az Újpest ellen, így a lilák jutottak a döntőbe.
Privacsek András 2018. május 9., szerda 21:47
A Magyar Kupa második elődöntőjének visszavágóján a a Balmazújváros csak 0-0-s döntetlent ért el az Újpest ellen, így a lilák jutottak a döntőbe.
Szerző: Privacsek András 2018. május 9., szerda 21:47

Jobban kezdett a Balmaz, de az első helyzet az Újpesté volt: a 21. percben Novothny 12 méterről fölé lőtt. Ezt követően Vajdának volt egy nagy helyzete, de 6 méterről nem tudta elpörgetni a labdát a nagyot védő Pajovic mellett. Nem sokkal később Andric eresztett meg egy 23 méteres löketet, Pajovic azonban ezt is kiszedte.

A második félidő elején Haris csúsztatott közelről alig mellé.  A 71. percben a vendégek lezárhatták volna a párharcot, a csereként beállt Szúcs azonban 15 méterről fölé emelt, majd Tischler közeli fejesét védte Szécsi. Mivel nem esett gól, az Újpest jutott a fináléba.

A Puskás Akadémia - Újpest döntőt május 23-án rendezik a Groupama Arénában.

Balmazújváros – Újpest 0-0, továbbjutott az Újpest 2-1-es összesítéssel

Átigazolások
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Tovább az összes átigazoláshoz