Magyar Kupa: Megvan, mikor sorsolják a következő forduló párosításait - a lebonyolítás

Pénteken sorsolják a legjobb 32 jutásért rendezendő párharcok meccseit, a továbbjutás még mindig egy találkozón dől majd el.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 24., hétfő 20:33
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 24., hétfő 20:33

Az elmúlt hétvégén 128 csapat lépett pályára a Magyar Kupában, a szombaton és vasárnap lejátszott mérkőzéseken a 64 közé jutás volt a tét. A kupasorozat október 31-én, szerdán folytatódik, amikor már a legjobb 32 jutásért játszanak a csapatok, a továbbjutás pedig továbbra is egy mérkőzésen dől el. Amennyiben döntetlen születik, 2x15 perces hosszabbítás következik, és ha ekkor sem jutnak dűlőre a felek, büntetőrúgások döntenek a továbbjutóról.

A következő (7.) forduló sorsolására pénteken 10 órától kerül sor. Az október 31-én továbbjutók december 5-én (szerdán) játszanak a nyolcaddöntőért, ahol februárban már oda-visszavágós párharcokat játszanak a csapatok. A sorozat fináléját május 25-én (szombaton) rendezik a Groupama Arénában.

A 6. forduló szombati mérkőzéseiről itt, a vasárnapiakról itt olvashatsz bővebben.