Magyar Kupa: Drámai mérkőzésen jutott tovább az NB I éllovasa

Mindkét kedden játszó élvonalbeli együttes ott lesz a sorozat nyolcaddöntőjében.
Budai László 2016. november 29., kedd 19:05
Szerző: Budai László 2016. november 29., kedd 19:05

Fordulatos mérkőzést hozott a Győr és a Vasas összecsapása a Magyar Kupa legjobb 32 csapata között. Az angyalföldiek hamar vezetést szereztek, ám a hazaiak a második játékrész elejére meglepetésre megfordították az állást.

Remili Mohamed azonban a 79. percben egyenlített, és látszott, hogy egyik együttes sem akarja a hosszabbításra tartogatni a döntést. Egy nagy kimaradt győri helyzetnél még az ETO volt közel a továbbjutáshoz, de végül Pavlov a 91. percben a Vasast lőtte tovább.

A mai nap másik mérkőzésén a Mezőkövesd 3-1-re verte a REAC-ot.

Magyar Kupa

Győr-Vasas 2-3 (Rácz 38. – 11-esből, Szabó L. 46., ill. Saglik 11., Remili 79., Pavlov 91.)

REAC-Mezőkövesd 1-3 (Kiss T. 12., ill. Kink 8., Nicorec 66., Bacelic-Grgic 73.)