I. félidő

A Honvéd már a hetedik percben megszerezte a vezetést, Kovács jobb oldali beadása után a Spanyolországból visszatérő kispesti kedvenc, Hidi Patrik 20 méterről a kapu bal oldalába lőtt (0-1). Nem sokkal később ismét Hidi villant, körülbelül 22 méterről tüzelt kapura, ami a bal alsó sarokban kötött ki. (0-2). Félóra elteltével nem álltak meg a vendégek, Tischler Patrik tört be a bal oldalon, majd 13 méterről a kapu mellett a bal alsóba lőtt (0-3). A félidő vége előtt Tonci Kukoc beadását Tischler fejelte a kapuba, így 0-4-el mentek pihenni a felek.

II. félidő

A fordulás után a Honvéd folytatta a gólgyártást: Djordje Kamber nagy bedobása után Ivan Lovric hét méterről fejelt a hazaiak kapujába (0-5). A 80. percben Tischler indította Banó-Szabót, aki kiválóan centerezett, és Kamber a jobb alsóba lőtt, és kialakította a 0-6-os végeredményt.

Bőny SE – Honvéd 0-6

Bőny: Kovács – Pinczés, Varga, Mógor, Zobák Cs. – Zobák B. (Novák 68.), Nagy, Nyíregyházky, Zsédely (Virág 83.), Tatai – Hajmási (Faragó 74.)

Honvéd: Horváth – Kovács, Kamber, Lovric, Dino, Kukoc (Holdampf 56.) – Pilík (Banó-Szabó – a félidőben), Hidi, Bamba – Tischler, Ngog (Májer – a félidőben)

További mérkőzések

13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. kerületi TVE (NB III)

Pályán a Vidi és a Vasas, folytatódnak a Magyar Kupa küzdelmei – a teljes program