M4 Sport:

04:15 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Nyolcaddöntő, Magyarország-Belgium, Toulouse
07:25 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Összefoglaló
09:45 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Speciális elemzés ÉLŐ
12:00 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Speciális elemzés ÉLŐ
14:15 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Speciális elemzés ÉLŐ
17:00 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Élő felvezető műsor ÉLŐ
18:00 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Nyolcaddöntő, Olaszország-Spanyolország ÉLŐ
20:25 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Élő felvezető műsor ÉLŐ
21:00 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Nyolcaddöntő, Anglia-Izland ÉLŐ
23:20 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Összefoglaló
00:25 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Nyolcaddöntő
02:10 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Nyolcaddöntő
03:45 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016

Sport 1:
09:30 Döntő, Copa América
17:00 Spanyol bajnokság, 7. forduló, Sevilla – Barcelona
21:15 A 3. helyért, Copa América
23:15 Döntő, Copa América
01:45 Copa América, csoportmérkőzés, Egyesült Államok – Kolumbia

Sport 2:
07:00 Spanyol bajnokság, 7. forduló, Sevilla – Barcelona
18:00 A 3. helyért, Copa América
20:00 Döntő, Copa América
22:30 Copa América, csoportmérkőzés, Egyesült Államok – Kolumbia
00:45 Copa América, csoportmérkőzés, Costa Rica – Paraguay

Eurosport:
06:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
09:30 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016
11:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Seattle Sounders (Amerikai Egyesült Államok) – New York City FC (Amerikai Egyesült Államok)
12:45 Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
14:00 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016
15:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Seattle Sounders (Amerikai Egyesült Államok) – New York City FC (Amerikai Egyesült Államok)
16:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
23:20 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016
23:30 Labdarúgás – MLS liga
00:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Seattle Sounders (Amerikai Egyesült Államok) – New York City FC (Amerikai Egyesült Államok)
01:20 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016
01:30 Labdarúgás – MLS liga
02:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)

Eurosport 2:
14:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
22:30 Labdarúgás – MLS liga
03:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Seattle Sounders (Amerikai Egyesült Államok) – New York City FC (Amerikai Egyesült Államok)