M4 Sport:

05:35 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Nyolcaddöntő, Wales – Észak-Írország
07:35 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Összefoglaló
09:50 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Olaszország – Spanyolország
11:45 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Németország – Szlovákia, Speciális elemzés
14:00 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Magyarország – Belgium, Speciális elemzés
16:15 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Olaszország – Spanyolország, Speciális elemzés, ÉLŐ
18:10 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Anglia – Izland, Speciállis elemzés, ÉLŐ
20:00 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Nyolcaddöntők összefoglalója
23:45 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Izland – Magyarország
01:40 Labdarúgó Európa-bajnokság 2016, Ausztria – Magyarország

Sport 1:
04:00 Copa América 2016, csoportmérkőzés, Costa Rica – Paraguay
06:00 Copa América 2016, csoportmérkőzés, Haiti – Peru
10:00 Copa América 2016, csoportmérkőzés, Brazília – Ecuador
17:00 Spanyol bajnokság, 8. forduló, Atlético Madrid – Real Madrid
01:45 Copa América, csoportmérkőzés, Egyesült Államok – Kolumbia

Sport 2:
07:00 Spanyol bajnokság, 8. forduló, Atlético Madrid – Real Madrid
15:00 Copa América 2016, csoportmérkőzés, Haiti – Peru
17:00 Copa América 2016, csoportmérkőzés, Brazília – Ecuador
19:00 Copa América 2016, csoportmérkőzés, Jamaika – Venezuela
21:00 Copa América 2016, csoportmérkőzés, Mexikó – Uruguay
23:00 Copa América 2016, csoportmérkőzés, Panama – Bolívia

Eurosport:
04:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
10:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
11:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság
14:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Seattle Sounders (Amerikai Egyesült Államok) – New York City FC (Amerikai Egyesült Államok)
15:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
16:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság
18:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
19:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Seattle Sounders (Amerikai Egyesült Államok) – New York City FC (Amerikai Egyesült Államok)
01:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)

Eurosport 2:

17:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)
21:30 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Seattle Sounders (Amerikai Egyesült Államok) – New York City FC (Amerikai Egyesült Államok)
23:00 Labdarúgás – MLS liga, Amerikai Labdarúgó bajnokság, Portland Timbers (Amerikai Egyesült Államok) – Houston Dynamo (Amerikai Egyesült Államok)