Váltás után: Világbajnok edzője is lehet Szalai Attilának

Erol Bulut csütörtökön távozott a magyar válogatott Szalai Attilát is foglalkoztató török Fenerbahce labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról.
Dudás Gábor 2021. március 26., péntek 11:33
Erol Bulut csütörtökön távozott a magyar válogatott Szalai Attilát is foglalkoztató török Fenerbahce labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról.
Szerző: Dudás Gábor 2021. március 26., péntek 11:33

Az isztambuli klub közleménye szerint a júliusban kinevezett, német-török kettős állampolgárságú tréner szerződését közös megegyezéssel bontották fel. A csapat irányítását Emre Belözoglu sportigazgató vette át. A korábbi 101-szeres válogatott játékos megbízatása a szezon végéig szól.

A Fenerbahce jelenleg harmadik az élvonal tabelláján, a Török Kupából már kiesett, az európai kupaporondon pedig a mostani idényben nem szerepelt - írja az MTI.

Jön a vb-győztes?

Német sajtóhírek szerint pedig felmerült a lehetősége annak is, hogy a nyártól Joachim Löw üljön le a kispadra. A Bild azt írja, a török klub hamarosan tárgyalásokba kezd a német válogatottól az Eb után távozó világbajnok trénerrel, aki egyébként nem először dolgozhatna a Fenernél, hiszen a 61 éves szakember az 1998-99-es idényben már irányította az együttest, amellyel akkor egy bronzéremig jutott a Süper Ligben.

Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Tovább az összes átigazoláshoz