Vadócz Krisztián jó játékkal és gólpasszal járult hozzá csapata, az uruguayi Penarol idegenbeli győzelméhez.
Vadócz Krisztián végig a pályán volt a Penarol együttesében, amely még az első félidőben, a 47. percben szerzett vezetést Kagelmacher közeli találatával a Progreso otthonában - a gólt a magyar középpályás készítette elő csúsztatott fejesével.
A folytatásban a légiós a góltól sem járt messze, az 54. percben fejese csak centikkel kerülte el a kaput. Öt perccel később aztán megszületett a Penarol második, mindent eldöntő találata is.
A vendégek 2-0-s sikerükkel a második helyen állnak az uruguayi élvonalban, lemaradásuk nyolc pont a Liverpool Montevideo mögött.
Átigazolások
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.