Szoboszlai győztes gólt szerzett a Bundesliga-rangadón - videó

Három magyarral verte az RB Leipzig a Leverkusent idegenben - Szoboszlai Dominik szerezte a győztes gólt vasárnap.
Dudás Gábor 2022. április 17., vasárnap 21:43
Három magyarral verte az RB Leipzig a Leverkusent idegenben - Szoboszlai Dominik szerezte a győztes gólt vasárnap.
Szerző: Dudás Gábor 2022. április 17., vasárnap 21:43

Három magyar válogatott játékossal a kezdőjében állt fel az RB Leipzig a Leverkusen otthonában. Közülük elsőként Willi Orbán szerezhetett volna gólt, de a 46. percben a jobb kapufán csattant a lövése egy 11-es gyanús szituációt követően.

A 69. percben aztán Szoboszlai Dominik eldöntötte a találkozót: a bombaformában lévő Nkunku előretört, majd a magyar középpályáshoz játszott, aki 14 méterről, külsővel lőtt is, kísérlete pedig megpattant Tah lábán és a jobb felsőbe csapódott. Ezzel lett 0-1 a vége, a Leipzig fellépett a harmadik helyre a Bundesligában.

Bundesliga, 30. forduló:

Bayer Leverkusen - RB Leipzig 0-1 (Szoboszlai 69.)

Olvastad már?
Topligák: Összejött a Chelsea-Liverpool döntő, az Atlético a BL-bukta után a 100. percben javított - videók
Ez történt Európa kiemelt bajnokságaiban és nemzeti kupasorozataiban vasárnap délután, illetve kora este.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Nuno Campos
Bár automatikusan meghosszabbodott Nuno Campos szerződése a Zalaegerszeg bennmaradásával, a portugál edző elárulta: kivásárlási záradék szerepel a kontraktusában.
Légiósok
Sallai Roland
Állítólag a Tottenham Hotspur és a Nottingham Forest is figyeli Sallai Rolandot, de a Galatasaray nem adná el a magyar játékost.
Szpari
Helyzetjelentés
Több nyíregyházi játékos jövőjéről nyilatkozott Fekete Tivadar sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz