Szoboszlai az utolsó fordulóra is hagyott egy gólt és egy gólpasszt - videó

Szoboszlai Dominik 11-esből szerezte meg az aranyérmes Red Bull Salzburg utolsó idénybeli osztrák bajnokiján a 9. gólját, majd egy gólpasszt is kiosztott.
Dudás Gábor 2020. július 5., vasárnap 19:11
Szoboszlai Dominik 11-esből szerezte meg az aranyérmes Red Bull Salzburg utolsó idénybeli osztrák bajnokiján a 9. gólját, majd egy gólpasszt is kiosztott.
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 5., vasárnap 19:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Red Bull Salzburg 19 éves magyar válogatott középpályása végig a pályán volt vasárnap a dobogóról lecsúszó LASK elleni, idegenben 3-0-ra megnyert bajnokin, és a 67. percben az ő 11-esével szerezte meg csapata a vezetést.

Hat perccel később aztán Ramalho fejére is odarajzolt egy szögletet Szoboszlai Dominik, így így egy gólpasszt is hozzátett újabb kiemelkedőnek mondható meccséhez.

A magyar tini így 27 idénybeli bajnokiján 9 góllal és 14 assziszttal zárt és ki tudja, talán ez volt valóban az utolsó mérkőzése az osztrák Bundesligában...

A meccs után pedig óriási elismerés érte Szoboszlait:

Olvastad már?
Szoboszlai az Év Játékosa lett az osztrák Bundesligában
A 19 éves magyar középpályást választották meg az edzők és klubvezetők az osztrák Bundesliga-idény legjobbjának. 
Elolvasom
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz