Szalait 25 millió euróért adná el az Eb után a Fenerbahce

A Fenerbahce az Európa-bajnokságot követően öt játékosának eladásból 50 millió eurót remél.
Privacsek András 2021. április 4., vasárnap 9:38
A Fenerbahce az Európa-bajnokságot követően öt játékosának eladásból 50 millió eurót remél.
Szerző: Privacsek András 2021. április 4., vasárnap 9:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A török sozcu.com számolt be róla, hogy a Feberbahce azt tervezi: Szalai Attila játékjogát 25 millió euróért értékesíti a nyári Európa-bajnokság után. A lap úgy tudja, hogy a magyar válogatott védője Angliában köthet ki.

További négy játékosáért pedig összesen 25 milliót szeretne kapni a török klub.

A lap megjegyzi, hogy Szalai esetében fontos fordulópont lehet az Eb.

Korábban már írtunk róla, hogy a legfőbb érdeklődő a hátvéd iránt a Premier League-ben szereplő Leicester City.

Olvastad már?
Légiósok: BL-helyen álló Premier League-csapat vinné Szalai Attilát - sajtóhír
Állítólag 25 millió euróért engedné el a Fenerbahce a védőt - ekkora összeget még soha nem fizettek magyar játékosért.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz