Szalai Ádám rögtön az első meccse után a forduló játékosa lehet Svájcban

A Baselben góllal debütáló magyar válogatott csatárt is jelölték a svájci bajnokságban a forduló játékosa címére.
Dudás Gábor 2022. február 21., hétfő 9:59
Szerző: Dudás Gábor 2022. február 21., hétfő 9:59

Mint arról beszámoltunk, a Mainzból igazolt Szalai Ádám góllal mutatkozott be az FC Basel színeiben, amely házigazdaként 3-0-ra legyőzte a Lausanne együttesét a svájci bajnokság 22. fordulójának szombati játéknapján.

A magyar válogatott támadó a szünetben állt be a találkozón, és egy félidő nem csak az első góljrára, de arra is elég volt neki, hogy rögtön jelöljék a forduló legjobb játékosa címére. Teljesítménye értékét tovább növeli, hogy elmondása szerint különös sérülést szenvedett a gólja után.

Szavazni a játékosok melletti emojival lehet a Facebookon, a svájci élvonal hivatalos oldalán:

$1

Nem csak Szalai Ádám számára sikerült jól egyébként a svájci bajnoki forduló a hétvégén, hiszen a Grasshoppers jobbhátvédje, Bolla Bendegúz pontot érő gólt szerzett a 95. percben, a Young Boys elleni találkozón (2-2).

Légiósok: A 95. percben lett hős a magyar válogatott játékos - videó
Bolla Bendegúz, a Grasshoppers magyar válogatott futballistája az utolsó pillanatokban mentett pontot csapatának a Young Boys elleni vasárnapi bajnokin.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.