Szalai Ádám 197 nap után, a Bayern ellen tért vissza a pályára a Bundesligában - videó

Igazi thriller részese lehetett a magyar válogatott csapatkapitánya, hiszen a Mainz 2-0-s vezetés után kapott ki Münchenben. 
Dudás Gábor 2021. január 3., vasárnap 20:56
Igazi thriller részese lehetett a magyar válogatott csapatkapitánya, hiszen a Mainz 2-0-s vezetés után kapott ki Münchenben. 
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 3., vasárnap 20:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Bayern München hazai pályán, kétgólos hátrányból fordítva győzte le 5–2-re a Mainzot a német Bundesliga 14. fordulójában.

A vendégeknél június után (és az idényben) először kapott lehetőséget bajnoki mérkőzésen Szalai Ádám, a magyar válogatott csatára és csapatkapitánya, aki a 88. percben, már 5-2-s állásnál léphetett pályára.


Bundesliga, 14. forduló:

Bayern München – Mainz 5-2 (Kimmich 50., Sané 55., Süle 70., Lewandowski 76., 84. – az elsőt 11-esből, ill. Burkardt 32., Hack 45.)

Korábban:

Borussia Dortmund – Wolfsburg 2-0

Olvastad már?
Rossi Szalai Ádámról: "Fontos lenne új csapatot találnia" - Dzsudzsáknak nincs esélye a jövő évi Eb-re
Marco Rossi szövetségi kapitány azt javasolja Szalai Ádámnak, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányának, hogy keressen magának új klubcsapatot.
Elolvasom

 

Átigazolások
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.
ETO/Fradi
Távozó edző(k)
Borbély Balázs nem komplett stábbal érkezhet az ETO-tól a Ferencvároshoz: jelen állás szerint Győrből kizárólag Stefan Pánik erőnléti edző tarthat vele a Fradihoz. (NSO)  
Tovább az összes átigazoláshoz