Napoli-Milan versenyfutás várható Szoboszlaiért - sajtóinformáció

Szoboszlai Dominikkal rendszeresen foglalkozik az olasz sajtó. Sajtóinformációk szerint sokáig úgy tűnt, a Milan lehet a befutó a játékosért folytatott harcban, de most valamelyest bonyolódott a helyzet.
Privacsek András 2020. július 5., vasárnap 9:39
Szoboszlai Dominikkal rendszeresen foglalkozik az olasz sajtó. Sajtóinformációk szerint sokáig úgy tűnt, a Milan lehet a befutó a játékosért folytatott harcban, de most valamelyest bonyolódott a helyzet.
Szerző: Privacsek András 2020. július 5., vasárnap 9:39

Az ilmilanista.it olasz portál szerint az AC Milan mellett a Napoli is szeretné megszerezni Szoboszlai Dominiket. A lap úgy tudja, a nápolyiak komolyabb ajánlattal álltak elő a Milannál, így egyelőre nem lefutott a meccs. Az olaszok szerint a korábban szintén élénk érdeklődést mutató Lazio most kevésbé tűnik esélyesnek a magyar válogatott középpályásának megszerzésére.

Mint ismert, a következő szezontól Ralf Rangnick lehet a Milan vezetőedzője, aki régi "csodálója" Szoboszlainak és mindent elkövet azért, hogy csapatában láthassa a magyar játékost, akiért várhatóan 20-25 millió eurót kell majd fizetnie leendőbeli klubjának.

Szoboszlai remek szezont fut Salzburgban, a 19 éves játékos 39 tétmérkőzésen 11 gólt szerzett és 17 gólpasszt adott.

Átigazolások
Videoton
Marad a fiatal
Szerződést hosszabbítottak 18 éves támadó középpályásukkal, Ekbauer Tamással, aki jelenleg kölcsönben, Veszprémben szerepel.
Paks/Honvéd
Vécseit akarják Kispesten
Az elmúlt hat évben öt bajnoki címet és három kupagyőzelmet is bezsebelő Vécsei Bálinttal erősítene az NB I felé tartó Honvéd.
Honvéd / Vidi
Keresett a tehetség
Öt országból vannak érdeklődők Somogyi Ádám ügyében - állítja egy olasz sportújságíró.
Tovább az összes átigazoláshoz