Fotó: ael-fc.com

Lehetetlen volt gólt lőni a magyar kapusnak, a 11-est és a kipattanót is hárította - videó

Remek formában védett az AEL Limasszol előző bajnokiján Megyeri Balázs, akit nem véletlenül választottak a meccs legjobbjának.
Nyikes Zoltán 2022. április 6., szerda 11:43
Fotó: ael-fc.com
Remek formában védett az AEL Limasszol előző bajnokiján Megyeri Balázs, akit nem véletlenül választottak a meccs legjobbjának.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. április 6., szerda 11:43

Megírtuk, hogy az AEL Limasszol kapusát, Megyeri Balázst választották meg a Doxa elleni bajnoki mérkőzés legjobbjának, miután számos védéssel segítette csapatát az 1-0-s győzelemhez.

A Limasszol most egy videót is közzétett a hivatalos oldalán a magyar kapus két nagy hárításáról, a korábbi Fradi-kapus ugyanis

a 40. percben, 0-0-s állásnál tizenegyest védett, majd a kipattanónál is a helyén kellett lennie.

Megyerinek januárban került a ciprusi csapathoz, amelynél ez volt a 14. tétmérkőzése és ötödször hozta le az aktuális meccset kapott gól nélkül.

Olvastad már?
NB I: 16-szoros török bajnok szerződtetné a Rossi keretébe is bekerült fiatal magyart - sajtóhír
Valérien Ismael vezetőedző személyes kérésére érkezhetne. 
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Kastrati edzésben
Lirim Kastrati újra Újpesten készül, de nem igazol vissza a IV. kerületbe.
Újpest
Duarte távozott
Hivatalos: André Duarte aláírt, az FCSB-nél folytatja pályafutását.
Újpest
Duarte Romániában
Megérkezett Romániába André Duarte és napokon belül aláírhat a bukaresti FCSB-nél - számolt be a sport.ro, amely egy videót is közzétett az Újpest portugál védőjéről.
Tovább az összes átigazoláshoz