Légiósok: Szoboszlai csak perceket kapott a teltházas Bundesliga-meccsen - videó

A három magyart foglalkoztató RB Leipzg hazai pályán csak gól nélküli döntetlent ért el az Eintracht Frankfurt ellen a német labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2022. március 20., vasárnap 19:34
A három magyart foglalkoztató RB Leipzg hazai pályán csak gól nélküli döntetlent ért el az Eintracht Frankfurt ellen a német labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Szerző: Dudás Gábor 2022. március 20., vasárnap 19:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lipcsei csapatban Gulácsi Péter és Willi Orbán végig a pályán volt, míg Szoboszlai Dominik csereként a 84. perctől kapott lehetőséget.

A Red Bull Arena a koronavírus-járvány miatt november óta először telhetett meg, így 47 069 néző foglalt helyet a lelátókon.

Bundesliga, 27. forduló:

RB Leipzig - Eintracht Frankfurt 0-0

Később:

17:30: VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen

19:30: 1. FC Köln - Borussia Dortmund

Olvastad már?
Légiósok: A végig robotoló Nagy Ádám csapata megint lépett egyet a Serie A felé - videó
Nagyon fontos három pontot szerzett a Nagy Ádámot végig a pályán tudó Pisa a Serie B-ben vasárnap, a Cittadella elleni hazai bajnokin.
Elolvasom
Átigazolások
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Honvéd
Marad a fiatal
Három évvel meghosszabbította a szerződését a klub 17 éves támadója, Kovács Erik.
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Tovább az összes átigazoláshoz