Légiósok: Szalai játszott többet, de Sallai örülhetett a Bundesligában - videó

Szalai Ádám a 64. percig kezdőként játszott a Mainz és az Augsburg vasárnapi Bundesliga-meccsén, amelyet a vendégek nyertek meg 1-0-ra. Sallai Rolandot a 76. percben cserélték be a Bayer Leverkusen-Freiburg találkozón (1-2) a vendégek, a támadó egy perccel pályára lépését követően sárga lapot kapott.
Dudás Gábor 2021. február 28., vasárnap 20:30
Szalai Ádám a 64. percig kezdőként játszott a Mainz és az Augsburg vasárnapi Bundesliga-meccsén, amelyet a vendégek nyertek meg 1-0-ra. Sallai Rolandot a 76. percben cserélték be a Bayer Leverkusen-Freiburg találkozón (1-2) a vendégek, a támadó egy perccel pályára lépését követően sárga lapot kapott.
Szerző: Dudás Gábor 2021. február 28., vasárnap 20:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bundesliga, 23. forduló:

Mainz – Augsburg 0-1 (Hahn 25.)

Bayer Leverkusen – Freiburg 1-2 (Bailey 70., ill. Demirovic 50., Höler 61.)

Union Berlin – Hoffenheim 1-1 (Kruse 9., ill. Schlotterbeck 29. – öngól)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz