Megszerezte második bajnoki gólját is téli átigazolása után Szalai Ádám az FC Basel színeiben. A végig a pályán lévő 34 éves magyar válogatott csatár vasárnap, a Servette ellen 2-0-ra megnyert mérkőzésen a 88. percben állította be a végeredményt, saját kipattanóját a hálóba lőve. A vendégek kilenc emberrel fejezték be az összecsapást.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kecskemét
Így alakul át a KTE
Gera Zoltánnal és Csizmadia Csabával folytatják. Zsótér Donát és Májer Milán távozik, akárcsak a külföldiek és a kölcsönjátékosok.

Ferencváros
Drága a magyarszabály
Hajnal Tamás szerint már érződik a piacon és a tárgyalások során az MLSZ nemrégiben bevezetett rendelkezése.

Fradi, Puskás
Maradhatnak a magyarok
A Fradi Kaján Norbertet, a Puskás Akadémia Markgráf Ákost tartaná meg. Utóbbi nemrég szerződést is hosszabbított. (m4sport.hu)