Légiósok: Schäfer és egy másik volt NB I-es játékos is a forduló válogatottjában

Schäfer András újra bekerült a forduló válogatottjába a szlovák Fortuna Liga hatodik köre után.
Privacsek András 2021. szeptember 2., csütörtök 13:37
Schäfer András újra bekerült a forduló válogatottjába a szlovák Fortuna Liga hatodik köre után.
Szerző: Privacsek András 2021. szeptember 2., csütörtök 13:37

A DAC a legutóbbi játéknapon a Garamszentkereszt otthonában nyert 3-0-ra, Schäfer pedig remek játékkal, egy góllal és egy gólpasszal vette ki részét a sikerből, így nem meglepő, hogy ott van a forduló legjobbjai között.

Ahogy Ezekiel Henty is, a Slovan támadója, aki mesterhármast szerzett. Mint ismert, a nigériai játékos korábban játszott a Videotonban és a Puskás Akadémiában is.

Íme, a csapat:

Átigazolások
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Puskás Akadémia/ Csákvár
Magyar Zsolt
Honlapunk kiszúrta: a Csákvár támadója, Magyar Zsolt a Puskás Akadémiával edzett a válogatott szünet alatt.
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Tovább az összes átigazoláshoz