Légiósok: Sarokkal lőtt szépségdíjas gólt a Bundesliga magyarja a Dortmund ellen - videó

Novothny Soma szerzett vezetést a Bochumnak a Dortmund ellen 3-1-re megnyert felkészülési mérkőzésen.
Privacsek András 2021. július 18., vasárnap 9:32
Novothny Soma szerzett vezetést a Bochumnak a Dortmund ellen 3-1-re megnyert felkészülési mérkőzésen.
Szerző: Privacsek András 2021. július 18., vasárnap 9:32

A német élvonalba visszatérő VfL Bochum magyar támadója, Novothny Soma az előző szezonban bronzérmet szerző Borussia Dortmund elleni barátságos mérkőzésen szerzett gólt, végül csapata 3-1-re győzött.

Ráadásul Novothny nem is akármilyen találatot ért el, sarokkal volt eredményes a második félidő közepén. A magyar támadó kezdőkén végig a pályán volt.

Nézd meg Novothny gólját

Átigazolások
Paks
Szerződést hosszabbított a technikás középpályás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2029 nyaráig meghosszabbította Gyurkits Gergő szerződését.
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Tovább az összes átigazoláshoz