Légiósok: Parádés duplával debütált a Milan magyarja a felnőttek között - videó

Kerkez Milos két gólt szerzett az AC Milan szombati felkészülési mérkőzésén.
Csakfoci Admin 2021. július 17., szombat 20:02
Kerkez Milos két gólt szerzett az AC Milan szombati felkészülési mérkőzésén.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. július 17., szombat 20:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 17 esztendős, vajdasági születésű futballista a második félidőben kapott lehetőséget a harmadosztályú Pro Sesto ellen 6-1-re megnyert összecsapáson, és a klub beszámolója szerint 88., majd a 91. percben is betalált.

A nagy múltú milánói gárda az előző idényben a városi rivális Internazionale mögött a második lett a Serie A-ban, így a Bajnokok Ligájában indulhat. A klub februárban Győrből szerződtette Kerkez Milost, aki azóta a Primavera csapatban 13 mérkőzésen kapott lehetőséges, a felnőttek között most debütált. (MTI)

Olvastad már?
Újra a pályán: 210 nap kihagyás után játszott meccset Szoboszlai
Az RB Leipzig 1-0-s győzelmet aratott az AZ Alkmaar ellen felkészülési mérkőzésen. A lipcseieknél Szoboszlai Dominik egy félidőt játszott.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Kuznyecov lehet az edző
A Csakfoci értesülései szerint Kuznyecov Szergej veheti át az NB III-ba kiesett Békéscsaba 1912 Előre irányítását.
ETO
Toronycsatár érkezhet

A szlovák másodosztályú Somorja 20 éves gambiai támadója, Modou Lamin Marong iránt érdeklődik az ETO. A 195 centiméteres csatár 27 bajnokin 10 góllal zárt. (africasoccer.com)

DVSC
Bárány utazik?
Akár már kedden orvosi vizsgálatra utazhat Bárány Donát, akit holland sajtóhírek szerint az ADO Den Haag szerződtetne.
Tovább az összes átigazoláshoz