A 17 éves játékos a beállását követően egy asszisztot és egy gólt is jegyzett, ám ez sem volt elég a pontszerzéshez.
Kedden megszerezte első gólpasszát és gólját az osztrák másodosztályú Liefering 17 éves támadója, Berki Marcell, aki a 66. percben, a hazai LASK Juniors 3-1-es vezetésénél lépett pályára.
A magyar játékos ezt követően 7 perccel kiosztott egy asszisztot, majd a 96. percben egy nagy hibát kihasználva beállította a 4-3-as végeredményt.
Berki gólja
Olvastad már?
NB I: Supkáék szerződése meghosszabbodhat, de már a B-terv is megvan - korábbi Fradi-edző a fő jelölt
A csakfoci.hu információi szerint akkor is elképzelhető az edzőváltás, ha sikerül bebiztosítani a meghatározott célt. Már a fő jelölt is megvan.
Elolvasom
Átigazolások
Paks
Kis Károly visszatért
Visszatért Paksra a korábbi sikeredző, Kis Károly, aki az átigazolandó játékosok feltérképezésével és szakmai tanácsokkal segíti majd Haraszti Zsolt ügyvezető munkáját.
Újpest
Medeiros távozik
Az őszi szezonban 2-2 NB I-es gólig és gólpasszig jutott a nagy fogásként érkezett Iuri Medeiros, akire tavasszal már nem számítottak, most pedig közös megegyezéssel távozott.
Légiósok
Tuboly Angliában?
A Dunaszerdahely 21 éves magyar játékosa, Tuboly Máté 2028-ig szerződésben áll a csallóköziekkel, azonban az angol másodosztályból érdeklődnek iránta, így nem kizárt a nyári átigazolása. (NSO)